Problem z załadowaniem strony? Kliknij tutaj

zadanie Nr 1

1. Przebudowa chodnika i miejsc postojowych w obrębie cmentarza komunalnego w Gorlicach


Lokalizacja

Modernizacja chodnika i infrastruktury drogowej wraz z rozbudową miejsc parkingowych w obrębie cmentarza komunalnego w Gorlicach – ul. Cmentarna. Działki na których znajduje się droga oraz chodnik, jak i teren pod rozbudowę miejsc parkingowych jest własnością miasta – działki o numerze ew. 971/2, 972, 970/7. Działki zlokalizowane są w obrębie Cmentarza Komunalnego w Gorlicach.

Krótki opis zadania

Ulica Cmentarna jest ważna dla wielu mieszkańców naszego miasta. Jest nie tylko uczęszczana przez właścicieli okolicznych posesji, ale przede wszystkim droga, którą poruszają się wszyscy odwiedzający gorlicki cmentarz. Wydzielone miejsca parkingowe również nie odpowiadają na zapotrzebowanie mieszkańców jak i odwiedzających.

Opis zadania

Ulica Cmentarna jest ważna dla wielu mieszkańców naszego miasta. Jest nie tylko uczęszczana przez właścicieli okolicznych posesji, ale przede wszystkim droga, którą poruszają się wszyscy odwiedzający gorlicki cmentarz. Wydzielone miejsca parkingowe również nie odpowiadają na zapotrzebowanie mieszkańców jak i odwiedzających. Zakres prac:
- modernizacja chodnika wzdłuż drogi
- wydzielenie miejsc parkingowych przy modernizacji istniejących poboczy.

Załączniki

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana.
Prosimy spróbować później.

Masz pytanie do autora zadania?

Napisz mu wiadomość!

* Pola obowiązkowe

Pytanie dotyczące zadania:
Przebudowa chodnika i miejsc postojowych w obrębie cmentarza komunalnego w Gorlicach